AXA Bank má dlhú tradíciu na poli rôznych finančných služieb od poistenia až po bežné bankové služby. Pojem Poistovna axa je preto dosť známy medzi jej zákazníkmi. Ak sa o termín Poistovna axa zaujímate, máte možnosť zistiť zaujímavé informácie napríklad v niektorých internetových článkoch. Zamerajte sa teraz na finančnú skupinu AXA, o ktorej pojednáva nasledujúci text. 

AXA Bank Europe pôsobí na trhu s finančnými službami už dlhšie ako 100 rokov, má preto veľa skúseností. Sídlo banky je v Belgicku. AXA je jednou z 50 najsilnejších bánk na svete, každý zákazník AXA má preto svoje financie v úplnom bezpečí. Služby banky môžu využívať zákazníci v rôznych krajinách, čo sa týka Európy, nájdeme pobočky napríklad v Českej republike alebo v Maďarsku.

AXA poistenie je skutočne výhodné

AXA Slovensko vstúpila na slovenský trh už v roku 2006. Najprv ponúkla služby poisťovne, ktoré sa ihneď stali veľmi obľúbené. V súčasnej dobe využíva AXA poistenie veľa spokojných zákazníkov, ktorí nedajú na služby banky dopustiť. Až od roku 2011 môžu zákazníci využívať aj služby retailové banky. AXA ponúkla možnosť dojednať si bežný účet, ktorý je možné obsluhovať online, alebo výhodný sporiaci účet s vysokým úrokom, ktorý je už od začiatku kladne hodnotený ako laickú, tak odbornou verejnosťou.