Spoločnosť Home Credit ponúka svoje služby nielen na Slovensku, ale aj napríklad v susednej Českej republike a v ďalších európskych krajinách. Pojem Homecredit patrí vo všetkých týchto destináciách k vyhľadávaným. Ak vás termín Homecredit zaujíma, nájdete informácie inde - v nasledujúcom článku si môžete prečítať dôležité fakty, ktoré sa týkajú spoločnosti Home Credit. 

Okrem Európy nájdeme pobočky spoločnosti Home Credit tiež v niektorých ázijských štátoch. Služby nebankové inštitúcie môžu využívať napríklad zákazníci v Číne, Indii alebo vo Vietname. Na slovenskom trhu je najobľúbenejší službou pôžička Home Credit. Jedná sa o pôžičky, ktoré môžu klienti využiť prakticky na čokoľvek, čo práve potrebujú alebo čo si želajú. Spoločnosť však ponúka aj ďalšie služby, medzi ktoré patrí napríklad konsolidácie pôžičiek, vďaka ktorej môžu zákazníci získať výhodnejšie úrok ich pôžičky.

Spoločnosť ponúka napríklad hotovostné pôžičky 

Home Credit ponúka iba kvalitné produkty a služby. Užívatelia pôžičiek od spoločnosti sa môžu spoľahnúť na to, že za pôžičkou sa neskrývajú žiadne extra poplatky. Pôžičky patrí k najviac schvaľovaný pôžičkám na celom slovenskom trhu, je možné vybaviť ich jednoducho online na internete. Hotovostné pôžičky od Home Credit sú poskytované v hotovosti, bezhotovostné získavajú klienti na ich bankový účet.