Banka ZUNO je virtuálna banka, ktorá poskytuje služby výhradne prostredníctvom internetu. Nie je preto náhoda, že pojem Internetová banka zuno je známy predovšetkým medzi technicky zdatnými jedincami. Internetové bankovníctvo je však v súčasnej dobe natoľko jednoduché, že služby banky môže využívať každý, kto má prístup na internet. Napríklad termín Internetová banka zuno môžeme považovať za jeden z najzaujímavejších. 

Ak potrebujete spoľahlivého partnera pre vaše financie, v službách ktorého sa jednoducho zorientujete, máte možnosť využiť služby virtuálnej banky ZUNO. ZUNO bank patrí k najvyhľadávanejším práve vďaka tomu, že sa jedná o virtuálne banku a klienti nemusia dochádzať na pobočku banky kvôli vybaveniu akékoľvek služby, všetko je dostupné online. Každý zákazník, ktorý využíva služby ZUNO, sa môže spoľahnúť na dobré zabezpečenie svojich platobných príkazov.

Prehľadné bankovníctvo ZUNO banking 

ZUNO banking je veľmi jednoduché a prehľadné bankovníctvo. Zákazníci ZUNO majú lacnejšie služby, ako klienti niektorých väčších bánk, ktoré musia zaplatiť prevádzku fyzických pobočiek. Projekt ZUNO vznikol v Raiffeisen Bank, jeho zakladatelia sa snažili vytvoriť predovšetkým jednoduchú a lacnú banku, čo sa im aj podarilo. Klienti majú vďaka internetovému bankovníctvu svoje financie stále pod kontrolou, nech sú kdekoľvek.