Nebanková inštitúcia Slovenská požičovňa ponúka pôžičky, ktoré je možné vybaviť na internete - na stránkach, kde zvyčajne nájdete aj informácie o pojme Požičovna. Slovenská požičovňa sa môže chváliť dobrým zázemím, čo sa týka finančných prostriedkov. Jedná sa totiž o člena skupiny Consumer Finance holding, táto významná finančná spoločnosť pôsobí okrem Slovenska aj v množstve ďalších krajín v rôznych kútoch svetakde je známy termín Požičovna.

Pôžičky Slovenskej požičovne patrí v tuzemsku k najobľúbenejším. Spoločnosť zabezpečuje stabilné finančné zázemie svojim klientom, pretože patrí pod skupinu Consumer Finance Holding, ktorá pôsobí v rôznych krajinách. Pôžičky online od Slovenskej požičovne môžete vybaviť za niekoľko minút, každý zákazník má možnosť požiadať o pôžičku odkiaľkoľvek, kde je pripojenie k internetu. Niektoré pôžičky majú zvýhodnené podmienky, napríklad Pôžičky pre mladých, ktoré sú určené ľuďom od 19 do 23 rokov. Ďalej Slovenská požičovňa ponúka špecializované Pôžičky pre pedagógov, Manželské pôžičky a ďalšie.

Vybavte si pôžičky online, ktoré ponúka slovenské požičovňa 

Slovenská požičovňa je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov nebankových pôžičiek. Každý záujemca o pôžičku môže získať pôžičku v hodnote od 600 eur až do 4000 eur. Pôžičky je možné splácať od 1 roka do 10 rokov. Úroková sadzba pôžičky od Slovenskej požičovne začína už na hodnote 7,5%. Jedná sa o neúčelový pôžičku, preto si môžete sami zvoliť, na čo pôžičku využijete.