Privatbanka sa zameriava na poskytovanie služieb predovšetkým pre súkromných zákazníkov, ktorí potrebujú nadštandardnú starostlivosť o svoje financie. Pojem Privat banka bratislava je jedným z najdôležitejších termínov, s ktorými sa môžete stretnúť. Privatbanka Vám zabezpečí dokonalé finančné služby, ako je zvýšená pozornosť bankára, ktorý je schopný poradiť so všetkými problémami. Pojem Privat banka bratislava vyhľadáte online. 

Ak ste náročný klient, ktorý potrebuje skutočne nadštandardné bankové služby, práve Privatbanka bude pre vás tá pravá voľba. Osobné bankár dokáže poradiť so všetkými prípadnými investičnými rozhodnutiami, v ktorých sa vyzná oveľa lepšie, než bežný človek, ktorý chce investovať. Privátne bankovníctvo patrí k najvyhľadávanejším predovšetkým medzi zákazníkmi, ktorí majú vyššie príjmy a potrebujú so svojimi peniazmi tiež dobre hospodáriť.

Služby Privatbanky nájdete na Privatbanka.sk 

Privatbanka má zaujímavú históriu. V tuzemsku začala pôsobiť v roku 2005, vznikla po premenovanie Banky Slovakia, ktorá bankovú inštitúciu predchádzala. Ihneď si získala veľa zákazníkov z radov businessmanov, ktorí ocenili poradenstvo aj ďalšie produkty Privatbanky. Hoci sa banka zameriava predovšetkým na privátne bankovníctvo, ponúka v súčasnosti služby aj pre retailovú alebo korporátnu klientelu. Banka je vo vlastníctve významnej skupiny Penta Investments.