Prvá stavebná sporiteľňa láka zákazníkov predovšetkým na sporenie, z ktorého môžu získať tiež zaujímavú štátnu prémiu. Zaujímate sa o pojem Stavebné sporenie prvá stavebná? Tento termín je veľmi obľúbený, teda zadajte Stavebné sporenie prvá stavebná na internete a uvidíte, aké informácie nájdete. Ak premýšľate, kde uzavrieť najvýhodnejší stavebné sporenie, vyberte Prvú stavebnú sporiteľňu, ktorá je tu pre vás.

Prvá stavebná sporenie je obľúbené u všetkých zákazníkov Stavebnej sporiteľne. Môžu si šetriť na bývanie vďaka vlastným vkladom, ktoré sú úročené výhodnými úrokmi, a vďaka štátnej prémii je možné našetriť si určité množstvo finančných prostriedkov, ktoré neskôr využijú na stavbu či zakúpenie nehnuteľnosti. Každý, kto má stavebné sporenie, môže požiadať aj o úver zo stavebného sporenia. Prvá stavebná štátna prémia je poskytovaná ročne.

Prvá stavebná sporenie je podporované štátnou prémiou 

Prvá stavebná sporiteľňa má pobočky v rôznych slovenských mestách. Jedna z najobľúbenejších je napríklad Prvá stavebná Nitra. Na každej pobočke sú zamestnaní profesionálni poradcovia, ktorí dokážu zákazníkom odpovedať na akékoľvek ich otázky a poradia s uzatvorením zmluvy o stavebnom sporeniu. Zákazníci si vždy určí cieľovú sumu, ktorú chcú sporením dosiahnuť. Výška mesačných vkladov je závislá od tarifu, ktorý zákazník zvolí.