Cetelem ponúka pôžičky aj nákup na splátky. Ak sa zaujímate o termín Úver cetelem, pravdepodobne sa stretnete aj s informáciami o samotnej spoločnosti Cetelem. Môžete sa uistiť, že služby Cetelem sú skutočné výhodné a môže ich využívať ktokoľvek. Môžete sa zamerať buď na pojem Úver cetelem, alebo na samotnú spoločnosť Cetelem, o ktorej sa píše ďalej v texte. 

Nebanková inštitúcie Cetelem ponúka pôžičky Cetelem, ktoré sú medzi zákazníkmi skutočne obľúbené hlavne vďaka ich dostupnosti. V roku 2012 poskytla spoločnosť pôžičky vo výške 120 miliónov eur iba na území Slovenska. Pôžičky teda patrí k najviac schvaľovaným. Okrem pôžičiek ponúka Cetelem aj ďalšie služby, medzi ktoré patrí napríklad kreditná karta Cetelem, ktorá je bezkontaktná a nákupy sú veľmi rýchle. Dík notifikácii prostredníctvom SMS majú zákazníci prehľad o každej transakcii s ich kartou.

Pôžička Cetelem je dostupná takmer pre každého 

Ak si chcete požiadať o pôžičku, ale nie ste si istí, ako vysokú čiastku zvoliť, môže vám pomôcť Cetelem kalkulačka. Vďaka kalkulačky, ktorá je dostupná online, si jednoducho zistíte, aká vysoká bude vaša splátka pri vybranej výšku pôžičky a dobe splatnosti. Cetelem sa snaží vyjsť zákazníkom v ústrety, preto sú všetky služby nebankové inštitúcie veľmi prehľadné a jednoduché. Pôžičky sú poskytované v hodnote od 2.000 eur až do 17.000 eur.